Manager Bezpieczeństwa Biznesu – MBB

Poznaj usługę abonamentową dla firm – MBB

MBB czyli Twój Manager Bezpieczeństwa Biznesu. MBB jest wyjściem naprzeciw potrzebie zarządzania szeregiem różnych procesów, które na co dzień odciągają Cię od core businessu Twojej firmy, a które musisz mieć pod stałą kontrolą, ponieważ warunkują one sukces Twojego przedsiębiorstwa.

Wykup pakiet MBB dla Twojej firmy i dzięki usłudze abonamentowej zyskaj pełne wsparcie specjalistówNa czym polega usługa MBB?

1.

Przydzielamy Twojej firmie MBB. MBB to specjalista, przedstawiciel Agencji Bezpieczeństwa i Detektywistyki – ABD, który kompleksowo wspiera Cię w zarządzaniu szeroko pojętym bezpieczeństwem w Twojej firmie.

2.

Zarządzanie bezpieczeństwem biznesu to przewidywanie, zapobieganie jak również reagowanie na sytuacje, które mogą firmę narazić na straty. To tworzenie, wdrażanie i monitorowanie procedur. To w końcu nawiązywanie wartościowych relacji (pracownicy, kontrahenci) dzięki którym organizacja może się rozwijać i pomnażać kapitał. 

3.

MBB monitoruje procesy w Twojej organizacji. Na bieżąco dostarcza rozwiązania, które pozwalają eliminować zagrożenia związane z prowadzeniem biznesu. MBB pośredniczy również w kontaktach z firmami, które realizują zlecenia z zakresu bezpieczeństwa.


W jakich kwestiach wspiera Cię MBB?

zawieranie kontraktów wywiad gospodarczy ochrona fizyczna monitoring nieuczciwa konkurencja szpiegostwo gospodarcze nielegalna inwigilacja windykacja hr dochodzenia RODO bezpieczeństwo informacji

MBB może pełnić w Twojej firmie funkcję Inspektora Ochrony Danych (IOD).Co jeszcze zyskujesz?

Szeroki zakres ochrony

MBB jest biegły w kwestiach dotyczących aktualnych przepisów oraz pojawiających się na bieżąco zagrożeń. Ma wiedzę wynikającą z analizy sytuacji różnych branż, dzięki czemu sprawnie przewiduje i przeciwdziała niekorzystnym zjawiskom w Twojej firmie.

Specjaliści do Twojej dyspozycji

MBB umożliwia Ci szybki i łatwy dostęp do usług specjalistów z branż związanych z bezpieczeństwem. ABD na stałe współpracuje z firmami takimi jak: kancelarie prawne, firmy ubezpieczeniowe, eksperci i biegli z dziedziny doradztwa gospodarczego, specjaliści od finansowania inwestycji, firmy zajmujące się ochroną.

Brak kosztów pracowniczych

Jako przedsiębiorca nie ponosisz kosztów związanych ze stworzeniem nowego stanowiska pracy, ponieważ nie musisz zatrudniać dedykowanego oficera bezpieczeństwa na etacie. Nie inwestujesz też w bieżące szkolenia takiego pracownika.

Już na początku współpracy Twój MBB wskaże Ci:

czy procedury zawierania kontraktów w Twojej firmie nie narażają Cię na zbędne ryzyko

czy procedury kadrowe pozwalają Ci w pełni kontrolować proces rekrutacji oraz eliminować potencjalne nadużycia ze strony pracowników

czy problemy szpiegostwa gospodarczego i nieuczciwej konkurencji dotyczą Twojej firmy i jak skutecznie możesz im przeciwdziałać

czy warto zmodyfikować politykę ochrony danych osobowych (RODO) w Twojej firmie

czy odpowiednio chronisz stosowane w Twojej firmie technologie i czy warto wprowadzić dodatkowe zabezpieczenia (np. patenty)

czy warto wprowadzić bądź zmodyfikować sposób funkcjonowania ochrony fizycznej w Twojej firmie

czy warto wprowadzić bądź zmodyfikować sposób działania monitoringu w Twojej firmie

czy procedury przetwarzania danych przez Twoich pracowników w pełni chronią informacje Twojego przedsiębiorstwa

Abonament MBB obejmuje również realizację usług:

Weryfikacja kontrahenta

weryfikacja potencjalnych partnerów biznesowych, kluczowych klientów

Tajemniczy klient

weryfikacja standardów pracy zatrudnianych przez Ciebie pracowników

Pre-employment screening

weryfikacja CV kandydatów na pracowników

Wybierz pakiet dla Twojej firmy

W zależności od zakresu wsparcia, jakiego potrzebujesz, wybierz dla swojej firmy odpowiedni pakiet. Poniżej przykładowe zestawienie usług. Wiemy, jednak, że każda firma jest inna, każdy przedsiębiorca staje w obliczu różnych wyzwań związanych z bezpieczeństwem. Dlatego po analizie Twoich potrzeb odpowiednio spersonalizujemy pakiet usług dla Twojej firmy.

standard premium vip
Dedykowany manager (MBB)
Pre-employment screening
ilość kandydatów rocznie
258
Weryfikacja kontrahenta
ilość podmiotów rocznie
3815
Tajemniczy klient
ilość sprawdzeń rocznie
3815
Zniżka na inne usługi ABD10%15%20%