O nas

Ustalamy fakty i uzyskujemy informacje, które rozwiązują problemy

W ADB ustalamy fakty, które rozwiązują rożne problemy, zarówno te biznesowe jak i prywatne. Dostarczenie rzetelnej informacji to zawsze nasz priorytet. To pozwala naszym klientom odpowiednio reagować w określonych sytuacjach i podejmować najlepsze decyzje w ważnych dla nich sprawach.

ABD – szeroka sieć kontaktów i współpraca specjalistów

Do realizacji każdej sprawy angażujemy wielu specjalistów z różnych dziedzin. Pewne kompetencje i odpowiedni sprzęt to tylko narzędzia (oczywiście niezbędne!). Jednak efektywne prowadzenie zleceń jest przede wszystkim wynikiem działań opartych o szeroką sieć kontaktów oraz współpracę wielu podmiotów (kancelarie prawne, biegli sądowi, firmy audytorskie, finansiści – to tylko nieliczne przykłady). Tak od ponad 10 latdziałamy w zespole ABD.

Kierunek rozwoju wyznaczany przez
wiedzę, doświadczenie i praktykę

Założycielem ABD jest absolwent prawa, były naczelnik wydziału Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji w Poznaniu, młodszy inspektor (podpułkownik), detektyw – Maciej Zygmunt.

Maciej z dużym zaangażowaniem bierze udział w podejmowanych przez ABD działaniach. Służy wiedzą i doświadczeniem zdobytymi m.in. przy prowadzeniu, a następnie kierowaniu i nadzorowaniu najpoważniejszych spraw o charakterze kryminalnym i ekonomicznym.

Wyznaczając kierunek rozwoju ABD ściśle współpracuje ze swoim zespołem na bieżąco analizując dynamicznie rozwijający się sektor szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Dzielimy się swoją wiedzą

Partnerstwo z uczelniami

współtworzymy program studiów dla
Wyższej Szkoły Bankowej oraz Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, prowadzimy zajęcia oraz wykłady dla studentów

Szkolenia na licencję detektywa

organizujemy niezbędne do uzyskania licencji prywatnego detektywa szkolenia na terenie całego kraju

Praktyki

realizujemy staże i praktyki dla studentów kierunków związanych z bezpieczeństwem oraz młodych detektywów


Współtworzymy biznes

Od lat aktywnie uczestniczymy w Partnerskich Klubach Biznesu, gdzie wymieniamy się cennymi doświadczeniami z różnymi przedsiębiorcami. Budujemy relacje, które pozwalają nam jeszcze lepiej realizować podejmowane wyzwania.


Sprawdź w jakich sprawach możemy pomóc Tobie